Directori i localització

Tipografies antigues d'impremta
Servei de Publicacions
Universitat Autònoma de Barcelona
Plaça de l'Acadèmia
Edifici A (Rectorat) - Campus de la UAB
08193 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)
Barcelona

Tel.: +34 93 581 10 22
AE: sp@uab.cat


Horari d'atenció:

De dilluns a divendres de 9 a 14 hores.

Atenció als usuaris amb cita prèvia.


Personal:
 

Direcció del Servei

Joan Carles Marset
+34 93 581 21 30
JoanCarles.Marset@uab.cat

Administració i Gestió econòmica

Nuria Mateos
+34 93 581 17 15
Nuria.Mateos@uab.cat

Núria Nebrera
+34 93 581 10 22
Nuria.Nebrera@uab.cat

Edició de llibres i altres productes

Xavier Tortajada
+34 93 581 21 29
Xavier.Tortajada@uab.cat

Marta Rabasa
+34 93 581 15 96
Marta.Rabasa@uab.cat

Edició de revistes científiques

Pep Sansó
+34 93 581 21 31
Pep.Sanso@uab.cat

Jordi Lacruz
+34 93 581 20 08
Jordi.Lacruz@uab.cat

Edició electrònica i tecnologies

Marc Bria
+34 93 581 21 35
Marc.Bria@uab.cat

Correcció

Ester Arana
+34 93 581 28 79
Ester.Arana@uab.cat

Magatzem

Enric Fullola
+34 93 581 25 63
Enric.Fullola@uab.cat