Servei de Publicacions de la UAB Web de la UAB Tornar / Volver
Directori


Dades de contacte:

Servei de Publicacions
de la Universitat Autònoma de Barcelona
Edifici A (Rectorat)
08193 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)

Tel.: +34 93 581 10 22
Fax: +34 93 581 32 39

sp@uab.cat

Personal:

Direcció del Servei
Joan Carles Marset +34 93 581 2130 JoanCarles.Marset@uab.cat
Administració i Gestió econòmica
Nuria Mateos +34 93 581 1715 Nuria.Mateos@uab.cat
Núria Nebrera +34 93 581 1022 Nuria.Nebrera@uab.cat
Edició de llibres i altres productes
Xavier Tortajada +34 93 581 2129 Xavier.Tortajada@uab.cat
Marta Rabasa +34 93 581 1596 Marta.Rabasa@uab.cat
Edició de revistes científiques
Pep Sansó +34 93 581 2131 Pep.Sanso@uab.cat
Jordi Lacruz +34 93 581 2008 Jordi.Lacruz@uab.cat
Edició electrònica i tecnologies
Marc Bria +34 93 581 2135 Marc.Bria@uab.cat
Correcció
Ester Arana +34 93 581 2879 Ester.Arana@uab.cat
Magatzem
Enric Fullola +34 93 581 2563 Enric.Fullola@uab.cat
 
 

< Tornar